Top
...kvalita prověřená medicínou od roku 1993
SERVISNÍ TECHNIK aneb ELEKTROTECHNIK

SERVISNÍ TECHNIK aneb ELEKTROTECHNIK

Vážené dámy a pánové,

srdečně Vás zveme na blížící se společnou firemní oslavu kulatin (30) společnosti Hypokramed na zdravotnickém trhu v ČR.

Staňte se součástí stabilní firmy, která svým zaměstnancům nabízí to samé, co svým dlouholetým obchodním partnerům – zkušenost, stabilitu a možnost rozvoje zároveň.

Snažíme se zkvalitňovat a zjednodušovat práci zdravotníkům, a k tomu máme v hledáčku dalšího kolegu pro servisní podporu a poradenství.

Jestli víte, znáte a zajímá Vás, jak se modernizují a vybavují operační sály, a měli byste zájem být toho součástí, pojďme si spolu nezávazně popovídat, jak může naše vzájemná spolupráce vypadat. Stačí zaslat životopis na naší adresu: inzerce@hypokramed.cz.

Samozřejmostí je cestování autem, anglicky se profesně domluvíte, elektrotechniku máte v malíku (nejlépe i na vysvědčení) a jste vlastníkem osvědčení dle §6 vyhlášky č.50/1978 Sb.

Pokud Vás naše produktové portfolio či profesní možnosti přesvědčí jako naše současné servisní kolegy a rozhodnete se být součástí naší firmy, průtok proudu může překračovat obvykle měřitelné hodnoty.

Těšíme se na Vás!