Top
...kvalita prověřená medicínou od roku 1993
PRODUKTOVÝ SPECIALISTA aneb OBCHODNÍK TĚLEM I DUŠÍ

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA aneb OBCHODNÍK TĚLEM I DUŠÍ

Vážené dámy a pánové,

srdečně Vás zveme na blížící se společnou firemní oslavu kulatin (30) společnosti Hypokramed na zdravotnickém trhu v ČR.

Staňte se součástí stabilní struktury, která svým zaměstnancům nabízí to samé, co svým dlouholetým obchodním partnerům – zkušenost, stabilitu a možnost rozvoje zároveň.

Snažíme se zkvalitňovat a zjednodušovat práci zdravotníkům, a k tomu hledáme nového kolegu/ kolegyni na komunikaci, vyjednávání a poradenství v oblasti chirurgických oborů. Detailnější možnosti o kýžených specializacích můžete nalézt na našich webových stránkách.

Jestli víte, znáte a zajímá Vás, jak se modernizují a vybavují operační sály, a měli byste zájem být toho součástí, pojďme si spolu nezávazně popovídat, jak se může naše vzájemná spolupráce vyvíjet. Stačí zaslat životopis na naší adresu : inzerce@hypokramed.cz.

Samozřejmostí je cestování autem v rámci ČR (vítáni jsou uchazeči z obou částí našeho království), dobrá angličtina, zkratka PC pro Vás nejsou dveře do jiné místnosti, no a pokud byste ještě oplývali darem slova a kouzlem osobnosti ….

Znáte to, když přeskočí jiskra, může z toho být i plamen.

Těšíme se na Vás!